Ostropest plamisty mielony

Ostropest mielony

Szukasz naturalnego wsparcia dla wątroby? Chcesz postawić na preparat o udowodnionym działaniu? Wybierz mielony ostropest plamisty — popularne zioło, które skutecznie leczy zatrucie alkoholem, grzybami czy wspomaga organizm po przebytej antybiotykoterapii. Bogaty w sylimarynę, olejki eteryczne i związki goryczkowe ostropest stanowi w pełni bezpieczną, pozbawioną sztucznej chemii alternatywę dla suplementów diety w postaci kapsułek czy tabletek o bardzo długim składzie.

Zdrowy ostropest plamisty mielony

Przez lata ostropest plamisty uważany był za wyjątkową roślinę. Współczesna medycyna pozwoliła zbadać jego cenne właściwości, a tym samym umożliwiła jego skuteczne stosowanie osobom dbającym o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. W zalecanych dawkach preparat nie wykazuje działań niepożądanych, ale na pewno nie powinny przyjmować go kobiety w ciąży i okresie laktacji ze względu na brak badań na tej grupie pacjentów. W naszej ofercie Klienci znajdą ostropest plamisty w wygodnej formie proszku. Dzięki temu jego przyjmowanie jest jeszcze łatwiejsze, a dawkowanie — bardziej precyzyjne.

Ostropest plamisty mielony — jak stosować?

Ostropest w postaci mielonej można stosować na wiele sposobów: w postaci maceratu, naparu, nalewki, jak również jako dodatek do kanapek, sałatek czy sosów. Warto jednak skonsultować jego przyjmowanie ze specjalistą — u osób zażywających niektóre leki preparat może hamować aktywność pewnych enzymów. Nie zaleca się także jego przyjmowania przez dzieci poniżej 12 roku życia. Optymalna ilość dająca najlepsze rezultaty wynosi 200 do 400 mg sylimaryny w 2-3 dawkach na dobę.

Kupuj ostropest plamisty ze sprawdzonego źródła

O skuteczności przyjmowanych preparatów w dużej mierze decyduje to, skąd je pozyskujemy. Kupując ostropest plamisty mielony w naszym sklepie, możesz liczyć na sprawdzony, w pełni naturalny surowiec zbierany i przetwarzany przy zachowaniu rygorystycznych norm. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące produktów — zapraszamy do kontaktu.