Slide background

O firmie

Początek naszej firmy sięga 1992 roku, kiedy to nasz Tato, senior rodu Jan Łącz oraz my – jego synowie – Arkadiusz i Włodzimierz, połączyliśmy nasze gospodarstwa rolne i założyliśmy firmę J.A.W. Łącz w Świeciu nad Osą. Od tego czasu wspólnie z naszymi rodzinami i pracownikami dokładamy wszelkich starań, aby do Państwa rąk trafiały produkty najwyższej jakości, sygnowane naszym nazwiskiem.

 

Tworzymy dla Państwa naturalne oleje roślinne lniane, rzepakowe oraz słonecznikowe, szczególnie z których jesteśmy bardzo dumni. Ponadto wytwarzamy również makuchy, mąki, mączki odolejone, materiał kwalifikowany zbóż, len mielony oraz efektywne mikroorganizmy i brykiet opałowy. Szerzej o naszych produktach można dowiedzieć się z zakładki oferta oraz z wywiadów udzielonych w mediach.

 

Poniżej przedstawiamy kilka fotografii przybliżających Państwu obraz naszej działalności:

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

 

Misja i cele firmy

 

Misją naszej firmy jest dbanie o zdrowsze odżywianie się naszych klientów poprzez dostarczanie produktów tworzonych w zgodzie z naturą.

 

Za główny cel postawiliśmy sobie tworzenie olejów i makuchów (wytłoczyn) z najwyższej jakości ziaren, przy ograniczonej ilości nawozów i w sposób całkowicie naturalny. Cel ten osiągamy przede wszystkim dzięki zaufaniu do siebie nawzajem, bo przecież jesteśmy rodziną, ale także mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji i jesteśmy dumni ze sposobu uprawy nasion.